• Wszystkie ofertyWarszawaMediaWPP Open Door | TV (AT)_Amazon
    WPP Open Door | TV (AT)_Amazon
    Media
    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    MS Excel

    Video

    tv

    język angielski

    Opis stanowiska

    Otwórz drzwi do kariery z Amazonem – WPP Open Door rekrutuje!

    Kim jesteśmy?

    WPP OPEN DOOR to zupełnie nowy model partnera, który powstał z myślą o wsparciu Amazon w realizacji ich celów biznesowych. Jako zespół, stawiamy na innowacyjną kulturę pracy i dynamiczny rozwój w obszarze mediów.

    W związku z rozszerzaniem naszej działalności, szukamy osób, które chcą rozwijać swoją karierę w zakupie kampanii TV – bez względu na to, na jakim etapie rozwoju jesteś!

    Kogo szukamy?

    • osób o różnym stopniu doświadczenia w zakupie kampanii TV – od juniora do managera,
    • osób zainteresowanych nauką zakupu TV – entry level.

    Niezależnie od stanowiska, będziesz współtworzyć zespół Activation Team, który rozłożone wcześniej touchpointy i przyporządkowane im cele mediowe, finalizuje.

    Prócz osób tworzących Twój team, będziesz współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za strategię i planowanie taktyczne mediów.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • koordynacja procesów optymalizacji i zakupu kampanii TV w celu zrealizowania założonych KPI,
    • przygotowywanie scenariuszy optymalizacyjnych dla kampanii TV i kalkulacja kosztu CPP kampanii,
    • koordynacja przygotowywania list spotów, raportów, analiz, postbuyów,
    • monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów i realizacji założonych wskaźników, raportowanie rozbieżności oraz wdrażanie zmian w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów,
    • estymacja oraz kontrola miesięcznych oraz rocznych budżetów - monitorowanie zagrożeń oraz przygotowywanie rekomendacji podziału budżetu w celu realizacji złożonych deklaracji i gwarancji w stacjach.

    W wykonywaniu powyższych zadań pomoże Ci:

    • doświadczenie w zakupie, optymalizacji i liczeniu kosztów TV, (u entry level zainteresowanie tym obszarem),
    • zdolności analityczne i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów,
    • znajomość TV media landscape (trendy, badania, klienci and rynek agencyjny),
    • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i narzędzi do analizy kampanii Video,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2).

    Czego możesz spodziewać się po nas?

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
    • dzielimy się wiedzą,
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
    • umowy o pracę,
    • benefitów po trzech miesiącach współpracy: ubezpieczenia na życie, dofinansowania do angielskiego/karty sportowej i opieki medycznej,
    • pracy hybrydowej,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery.
    Wszystkie ofertyWarszawaMediaWPP Open Door | TV (AT)_Amazon