• Oferty
  • Wszystkie ofertySopotPraca biurowaKierownik Operacyjny
    Kierownik Operacyjny
    Praca biurowa
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    ecommerce

    raportowanie

    zarządzanie sprzedażą

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    O nas Manufaktura Czekolady to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do ręcznie robionych wyrobów spotyka się z nowoczesnym podejściem do sprzedaży. Oferujemy najwyższej jakości produkty czekoladowe, które powstają z rzemieślniczą precyzją. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż online, umożliwiając naszym klientom zamówienia przez nasz sklep internetowy oraz platformy marketplace. Do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Sopot

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za całościowe koordynowanie pracy manufaktury czekolady, w tym zarówno działalności produkcyjnej, jak i sprzedaży, włączając w to sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za nadzór nad zespołem, planowanie operacyjne, utrzymanie wysokiej jakości procesów produkcji oraz sprzedaży.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie produkcji i zespołu: Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem manufaktury, w tym koordynacja procesów produkcyjnych, motywowanie i zarządzanie zespołem pracowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych.
    • Zarządzanie sprzedażą online: Koordynacja sprzedaży w sklepie internetowym oraz na platformach marketplace (np. Allegro, Amazon), nadzór nad aktualizacją oferty, obsługą zamówień i logistyką dostaw. Nadzór nad sprzedażą stacjonarną.
    • Monitorowanie i optymalizacja działań związanych z produkcją i magazynowaniem, w tym zarządzanie zapasami, kontrola jakości produktów, zarządzanie dostawami surowców oraz nadzór nad harmonogramem produkcji.
    • Współpraca z właścicielem w zakresie opracowywania długoterminowej strategii rozwoju firmy, prognoz sprzedażowych oraz planowania działań marketingowych.
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży (online i offline), analiza efektywności działań marketingowych.
    • Współtworzenie i nadzór nad realizacją kampanii marketingowych promocji produktów, oraz współpraca z działem marketingu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym, najlepiej w branży spożywczej lub produkcyjnej.
    • Doświadczenie w sprzedaży online (zarządzanie sklepem internetowym i marketplace) i obsłudze klienta sklepu internetowego.
    • Wykształcenie wyższe mile widziane,
    • Umiejętność zarządzania zespołem i efektywnego motywowania pracowników.
    • Znajomość procesów produkcyjnych oraz logistycznych mile widziana.
    • Umiejętności analityczne i znajomość narzędzi raportowania.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość.
    • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów, terminowość.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie stałe, forma współpracy B2B lub umowa o pracę  lub umowa zlecenie.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na strategiczne działania firmy.
    • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Rabaty na produkty firmowe.

    Nie czekaj, Aplikuj!