• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławConsultingKonsultant Biznesowy
    Konsultant Biznesowy
    Consulting
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza

    rekrutacja

    zarządzanie sprzedażą

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw w lepszej sprzedaży poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów pracy z klientem , implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Biznesowego, który będzie pełnił kluczową rolę w obsłudze naszych klientów. Naszym celem jest wspieranie firm w rozwoju ich działalności, optymalizacji procesów oraz zwiększaniu efektywności poprzez profesjonalne doradztwo i spersonalizowane rozwiązania biznesowe. Jeśli jesteś osobą, która z łatwością buduje relacje, rozumie potrzeby biznesowe oraz potrafi dostosować odpowiednie narzędzia do wymagań klientów – dołącz do naszego zespołu!

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami w ramach realizowanych projektów;
    • Prowadzenie audytów procesów sprzedażowych u klientów,
    • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań w zakresie strategii biznesowej, optymalizacji procesów, oraz rozwoju przedsiębiorstw;
    • Prowadzenie spotkań i konsultacji z klientami,
    • Wdrażanie nowych procesów u klientów i wspieranie klientów na każdym etapie wdrożeń;
    • Rozwój zespołów sprzedażowych klienta oraz jego kompetencji,
    •  Weryfikacja kompetencji handlowych u potencjalnych kandydatów na stanowiska handlowe.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta biznesowego, managera/dyrektora zespołu lub trenera w obszarze sprzedaży lub pokrewnym;
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • Umiejętność słuchania i analizowania potrzeb biznesowych klientów;
    • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem biznesu, zarządzaniem procesami oraz strategią przedsiębiorstw;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku;
    • Orientacja na wyniki oraz umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem.

    Oferujemy:

    • Praca zdalna,
    • Udział w dynamicznie rozwijającym się projekcie,
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia, uzależniony od wyników oraz indywidualnego wkładu;
    • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • Elastyczne godziny pracy.

    Jeśli chcesz być częścią zespołu, który pomaga firmom w osiąganiu ich pełnego potencjału – wyślij nam swoje CV.

    Dołącz do Growton i twórz z nami przyszłość sprzedaży!