• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedażPartner Biznesowy
    Partner Biznesowy
    Sprzedaż
    Growton Group

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    CRM

    pozyskiwane klientów

    samodzielnośc

    kreatywność

    Mile widziane

    branża hotelarska

    wyposażenie wnętrz

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Naszym klientem jest firma Fande specjalizująca się w produkcji i dostawie mebli hotelowych. Oferuje szeroki asortyment produktów, w tym łóżka, stoliki, krzesła oraz elementy wyposażenia wnętrz, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem. Fande kładzie duży nacisk na jakość materiałów oraz estetykę, dostosowując swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów z sektora hotelarskiego. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, firma wspiera hotele w tworzeniu komfortowych i eleganckich przestrzeni, które przyciągają gości.

    Partnera biznesowego

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży hotelarskiej,
    • Oferowanie produktów i usług firmy Fande, w tym mebli hotelowych i wyposażenia wnętrz, jako części swojego portfolio.
    • Współpraca z inwestorami, architektami oraz projektantami wnętrz w celu realizacji kompleksowych projektów hotelowych.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów dotyczących wyposażenia hoteli.
    • Monitorowanie rynku hotelarskiego i identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych.
    • Reprezentowanie firmy Fande na wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach z klientami.

    Idealny kandydat:

    • Posiada doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz,
    • Dysponuje szeroką siecią kontaktów w branży hotelarskiej, w tym wśród inwestorów, właścicieli hoteli oraz architektów.
    • Jest samodzielny, zorientowany na wyniki i potrafi efektywnie zarządzać procesem sprzedaży.
    • Umiejętności negocjacyjne oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych będą kluczowe.
    • Kreatywne podejście do rozwiązywania potrzeb klientów oraz gotowość do dostosowywania oferty do specyficznych wymagań.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system prowizyjny oparty na wynikach sprzedażowych.
    • Współpraca w modelu partnerskim,
    • Wsparcie merytoryczne i marketingowe ze strony firmy,
    • Możliwość pracy z innowacyjnymi produktami dostosowanymi do potrzeb branży hotelarskiej.
    • Długoterminową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Dołącz do nas jako Partner Biznesowy firmy Fande!