• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel handlowy/terenowy
    Przedstawiciel handlowy/terenowy
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 267 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Microsoft Office

    sprzedaż

    Mile widziane

    branża budowlana

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

    Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Dla naszego Klienta - firmy KORNIX z siedzibą w Skarszewach - od wielu lat kompleksowo zaopatrującej przemysł meblarski, eksperta w produktach drewnopochodnych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B - sprzedaż hurtowa / możliwość pozyskiwania klientów na terenie śląska i dolnego śląska,
    • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, spotkania osobiste),
    • Prowadzenie regularnych kontaktów z istniejącymi klientami w celu utrzymania długoterminowych relacji,
    • Organizowanie spotkań, prezentacji i rozmów w celu omówienia potrzeb klientów i prezentacji oferty firmy,
    • Monitorowanie satysfakcji klientów i rozwiązywanie problemów,
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych,
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, w tym rejestrowanie kontaktów, ofert i zamówień w systemie CRM.

    Oczekujemy :

    • Minimum 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży / mile widziane doświadczenie w branży budowlanej -wykończeniowej
    • Doświadczenie w pracy z klientami B2B w terenie,
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych prezentacji handlowych i sprzedaży doradczej,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami,
    • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny,
    • Skuteczność w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych,
    • Biegła obsługa systemów CRM oraz pakietu Microsoft Office.

    Oferujemy :

    • Umowa o pracę,
    • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych,
    • Samochód służbowy,
    • Praca w terenie w systemie zadaniowym.

    Proces rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel handlowy/terenowy
    1 267 - 3 803 USD