• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalisty ds. sprzedaży
    Specjalisty ds. sprzedaży
    Nowa
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    CRM

    analiza dokumentacji

    analiza umów kredytowych

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Naszym klientem jest  Kancelaria Adwokacka Czupajło Ciskowski & Partnerzy. Kancelaria oferuje skuteczne doradztwo prawne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Świadczy usługi m.in. dotyczące kredytów złotówkowych i waloryzowanych walutą obcą / w tym franka szwajcarskiego /, z zakresu prawa nieruchomości, praw budowlanego, prawa rodzinnego czy też prawa pracy. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Zadania:

    • Pozyskiwanie oraz prowadzenie procesu obsługi potencjalnych Klientów Kancelarii,
    • Analiza dokumentacji / umów kredytowych oraz polisolokat,
    • Negocjacje warunków współpracy z potencjalnymi klientami,
    • Prowadzenie korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych, spotkań z potencjalnymi Klientami

    Oczekujemy:

    • Min. rok doświadczenia w sprzedaży doradczej usług prawnych lub finansowych,
    • Umiejętność analizowania umów kredytowych / mile widziana,
    • Umiejętność prowadzenia rozmowy doradczej z klientem,
    • Staranność, skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji,
    • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem,
    • Certyfikaty i szkolenia związane z obszarem sprzedaży.

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych.
    • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych
    • Regularne wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj