• Wszystkie ofertySędziszów MałopolskiHRInneHealth and Safety Specialist
    Health and Safety Specialist
    Nowa
    HR
    Grupa Śnieżka

    1 622 - 2 434 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    programy BHP

    współpraca

    komunikacja

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

    Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

    Mamy dla Ciebie

    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
    • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

    Z Nami będziesz

    • Tworzyć i wdrażać programy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (szkolenia, kampanie informacyjne oraz inicjatywy promujące bezpieczne zachowania w miejscu pracy)
    • Identyfikować potencjalne ryzyka związane z wykonywanymi obowiązkami w miejscu pracy oraz proponować środki zapobiegawcze w celu minimalizacji tych zagrożeń
    • Zapewniać zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami BHP, monitorować zmiany i dostosowywać wewnętrzne procedury do aktualnych wymagań
    • Uczestniczyć w kontrolach organów zewnętrznych i wewnętrznych
    • Reagować na incydenty i wypadki w miejscu pracy, przeprowadzać dochodzenia powypadkowe, analizować przyczyny oraz wdrażać działania naprawcze
    • Prowadzić dokumentacje oraz przygotowywać raporty dotyczące stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji
    • Udzielać wsparcia merytorycznego oraz praktycznego w zakresie BHP, promując kulturę bezpieczeństwa w organizacji

    O Tobie

    • Masz wykształcenie wyższe techniczne, inżynieryjne lub z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy
    • Posiadasz co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku
    • Potrafisz opracowywać, wdrażać i prowadzić programy BHP (w tym szkolenia i kampanie edukacyjne)
    • Wiesz jak identyfikować ryzyka zawodowe i wdrażać środki zapobiegawcze
    • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozwalające na efektywną współpracę z pracownikami na różnych szczeblach organizacji
    • Efektywnie zarządzasz swoim czasem i priorytetami w dynamicznym środowisku pracy

     Zaaplikuj i daj się poznać!

    1 622 - 2 434 USD