• Wszystkie ofertyDębicaSprzedażSprzedażMłodszy Manager ds. Klientów Kluczowych (Rynek Nowoczesny)
    Młodszy Manager ds. Klientów Kluczowych (Rynek Nowoczesny)
    Nowa
    Sprzedaż
    Grupa Śnieżka

    2 028 - 2 434 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    sprzedaż B2B

    negocjacje

    budowanie relacji

    prawo jazdy kat. B

    umiejętności analityczne

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

    Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

    Mamy dla Ciebie

    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
    • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

    Z Nami będziesz

    • Budował/a i rozwijał/a relacje z kluczowymi klientami oraz zajmował/a się ich bieżącą obsługą
    • Przygotowywał/a założenia oraz wdrażał/a działania związane z budową dostępności produktów Śnieżki w ofercie Klientów
    • Planował/a i wdrażał/a aktywności promocyjne
    • Współpracowała/a nad przygotowywaniem i wdrażaniem narzędzi sprzedaży takich jak np. programy partnerskie, targi
    • Prowadził/a negocjacje z klientami w zakresie warunków handlowych, oferty asortymentowej oraz realizowanych działań promocyjnych
    • Tworzył/a prognozy sprzedaży poprzez monitorowanie bieżącej sprzedaży oraz trendów rynkowych
    • Realizował/a cele sprzedażowe oraz założenia budżetowe

    O Tobie

    • Masz wykształcenie wyższe oraz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B na stanowisku handlowca lub kierownika regionalnego
    • Lubisz nawiązywać oraz budować relacje z ludźmi i otwarcie się z nimi komunikujesz
    • Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, wykazujesz otwartość i lubisz uczyć się nowych rzeczy
    • Posiadasz umiejętności analityczne i dobrą znajomość programu Excel
    • Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami B2B
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Zaaplikuj i daj się poznać!

    Wszystkie ofertyDębicaSprzedażSprzedażMłodszy Manager ds. Klientów Kluczowych (Rynek Nowoczesny)
    2 028 - 2 434 USD