Oferty
Młodszy Manager ds. Klientów Kluczowych (Rynek Nowoczesny)
Sprzedaż

8 000 - 9 600 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Grupa Śnieżka

Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

sprzedaż B2B

negocjacje

budowanie relacji

prawo jazdy kat. B

umiejętności analityczne

Mile widziane

język angielski

Opis stanowiska

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Mamy dla Ciebie

  • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
  • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

Z Nami będziesz

  • Budował/a i rozwijał/a relacje z kluczowymi klientami oraz zajmował/a się ich bieżącą obsługą
  • Przygotowywał/a założenia oraz wdrażał/a działania związane z budową dostępności produktów Śnieżki w ofercie Klientów
  • Planował/a i wdrażał/a aktywności promocyjne
  • Współpracowała/a nad przygotowywaniem i wdrażaniem narzędzi sprzedaży takich jak np. programy partnerskie, targi
  • Prowadził/a negocjacje z klientami w zakresie warunków handlowych, oferty asortymentowej oraz realizowanych działań promocyjnych
  • Tworzył/a prognozy sprzedaży poprzez monitorowanie bieżącej sprzedaży oraz trendów rynkowych
  • Realizował/a cele sprzedażowe oraz założenia budżetowe

O Tobie

  • Masz wykształcenie wyższe oraz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B na stanowisku handlowca lub kierownika regionalnego
  • Lubisz nawiązywać oraz budować relacje z ludźmi i otwarcie się z nimi komunikujesz
  • Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, wykazujesz otwartość i lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • Posiadasz umiejętności analityczne i dobrą znajomość programu Excel
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami B2B
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zaaplikuj i daj się poznać!

8 000 - 9 600 PLN