• Wszystkie ofertyStargardInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy (dział techniczny/branża konstrukcyjno-budowalna/perony/mostowa/drogowa/torowa)
    Inżynier Budowy (dział techniczny/branża konstrukcyjno-budowalna/perony/mostowa/drogowa/torowa)
    Inżynieria
    Grupa Trakcja

    Stargard
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    procesy budowlane

    kontrakty budowlane

    Opis stanowiska

    Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

    Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

    Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

    • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

    • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

    • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

    • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

    • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

    • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

    • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

    oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

    • Wsparcie Kierownika Robót w zakresie realizacji procesu produkcji;
    • Przygotowywanie sprzedaży do Zamawiającego;
    • Rozliczanie podwykonawców, usługodawców, dostawców;
    • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych;
    • Przygotowanie i archiwizacja zleceń na realizację badań laboratoryjnych i prac geodezyjnych w ramach Kontraktu, w tym kontrola obiegu dokumentów;
    • Tworzenie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej;
    • Opracowywanie wniosków materiałowych;
    • Przygotowywanie harmonogramów robót, udział w przygotowaniu budżetu;
    • Udział w procesie przygotowania produkcji, w tym kontraktacji podwykonawców i dostawców materiałów;
    • Sporządzanie korespondencji kontraktowej;
    • Przygotowywanie zestawień, raportów, dokumentów niezbędnych w procesie realizacji Kontraktu.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe budowlane;
    • Minimum rok doświadczenia w realizacji kontraktów budowlanych na stanowisku o zbliżonym charakterze zadań;
    • Wiedza branżowa, znajomość procedur kontraktowych;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem​;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Ukierunkowanie na cele.

    Mile widziane

    • Doświadczenie przy realizacji kontraktów budowlanych infrastrukturalnych.

    Oferujemy

    • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
    • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
    • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%;
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
    • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
    • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).
    Wszystkie ofertyStargardInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy (dział techniczny/branża konstrukcyjno-budowalna/perony/mostowa/drogowa/torowa)