• Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Robót Torowych
    Kierownik Robót Torowych
    Inżynieria
    Grupa Trakcja

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    MS Project

    AutoCAD

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

    Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

    Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

    • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

    • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

    • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

    • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

    • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

    • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

    • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

    oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

    • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją i przepisami prawa budowlanego.
    • Pełnienie funkcji technicznych zgodnie z ustawą "Prawo Budowlane".
    • Opracowywanie projektów zagospodarowania terenu budowy, udział w opracowaniu i aktualizacji BIOZ.
    • Przyjęcie technologii robót, opracowanie harmonogramu robót, dostaw materiałów i sprzętu.
    • Organizacja zaplecza budowy oraz nadzór nad brygadami roboczymi.
    • Nadzór nad zakwaterowaniem pracowników i kontrola pracy sprzętu budowlanego.
    • Koordynacja i kontrola jakości robót oraz bezpieczeństwa pracy na budowie.
    • Kompletowanie dokumentów jakościowych i dokumentacji budowy (dziennik budowy, protokoły odbioru robót, dokumentacja powykonawcza).
    • Współpraca z inwestorem, projektantem oraz podwykonawcami i dostawcami.
    • Sporządzanie budżetu robót, analiz budżetowych i rozliczanie robót wykonanych przez podwykonawców.
    • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i korespondencji kontraktowej.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowlanym.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Torowych.
    • Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej do wykonywania robót bez ograniczeń.
    • Doświadczenie przy realizacji dużych, zaawansowanych inwestycji kolejowych.
    • Znajomość procesów budowlanych, prawa budowlanego i przepisów FIDIC.
    • Dobra znajomość pakietu MS Excel, AutoCAD i MS Project.
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w delegacji.
    • Umiejętność opracowania budżetu na prowadzone roboty, kontroli nad postępem kosztów w stosunku do postępu robót.
    • Umiejętność współpracy w dużym, wielobranżowym zespole.
    • Komunikatywność, operatywność, systematyczność.

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Praca przy inspirujących i różnorodnych projektach.
    • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
    • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.
    • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
    • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).