• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrasneMediaOperator Montażysta
    Operator Montażysta
    Media
    GT GROUP TOMASZEK

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Premiere Pro

    Adobe After Effects

    montaż wideo

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    GT GROUP Tomaszek to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych. Jesteśmy uznaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Dział marketingu w naszej firmie stale się rozwija, dlatego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: operator kamery – montażysta, która zasili nasz zespół wideo.

    Miejsce pracy: ŁAŃCUT

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • Realizacja nagrań wideo (głównie w warunkach studyjnych)
    • Montaż filmów produktowych, reklamowych oraz poradników filmowych w różnych formatach
    • Color grading montowanych filmów oraz dodawanie elementów graficznych i typografii
    • Wykonywanie zdjęć do miniatur oraz do dokumentacji
    • Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez kierownika

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie pracy przy produkcji wideo (nagrania i montaż) potwierdzone przesłanym portfolio – warunek konieczny
    • Pełna znajomość oprogramowania do edycji obrazu (Adobe Premiere Pro oraz Adobe After Effects)
    • Umiejętność pracy ze scenariuszem lub briefem
    • Proaktywne nastawienie do nagrań na planie zdjęciowym
    • Kreatywne podejście do montażu nagranych materiałów
    • Wyczucie estetyki wizualnej
    • Znajomość trendów wideo panujących w mediach społecznościowych
    • Skrupulatność, obowiązkowość, sumienność
    • Doświadczenie pracy na systemie Sony będzie dodatkowym atutem

    𝐎𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐨𝐝 𝐧𝐚𝐬:

    • Dostęp do studia i profesjonalnego sprzętu filmowego, który pozwala na realizację kreatywnych pomysłów
    • Sprzęt komputerowy, który zapewnia płynność montażu i szybki render
    • Onboarding i wsparcie kolegów z zespołu wideo
    • Stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
    • Najlepszą dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7:00 a 9:00)
    • Zniżki na zakupy w sklepie pracowniczym
    • Spotkania integracyjne
    • Na co dzień tyle kawy, ile będziesz w stanie wypić

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://maxelektro.pl/ oraz https://gtpoland.eu/

    Wszystkie ofertyKrasneMediaOperator Montażysta