Oferty
Junior Account Executive
Nowa
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

marketing

multitasking

praca w grupie

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Porsche, Inpost.

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE (nr ref. 20/24)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • codzienne wsparcie w utrzymywaniu relacji z Klientem
  • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BTL i digital
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji: kreacją, DTP, studiem foto, produkcją

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i budowania dobrych relacji
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność i systematyczność
  • gotowość do nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej w dziale obsługi klienta minimum 1 rok (praktykant, junior account executive)
  • bardzo dobra obsługa Excel/Power Point/Word
  • pozytywne nastawienie do życia :)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne
  • pracę nad zróżnicowanymi projektami z obszaru retail marketingu
  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi elearningowych i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej struktury
  • miłą atmosferę w pracy
  • hybrydowy system pracy
  • biuro w kameralnym kompleksie biurowym na Żoliborzu