Oferty
Proofreader
Marketing

Proofreader

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

marketing

proofreading

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Porsche.

Proofreader (nr ref. 35/24)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • korekta materiałów reklamowych
  • udzielanie porad dotyczących poprawności językowej
  • weryfikacja poprawności informacji wprowadzanych do gazetek reklamowych (ceny, opisy itp.)

Wymagania:

  • znajomość zasad pisowni i interpunkcji polskiej
  • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • umiejętność poprawnego wykonywania działań matematycznych
  • właściwe ustalanie priorytetów w dynamicznie zmieniającej się sytuacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami reklamowymi (gazetki, katalogi)

Oferujemy:

  • udział w projektach agencji dla największych marek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
  • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
  • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
  • dofinansowanie abonamentu MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bonus za polecenie pracownika do pracy
  • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
  • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
  • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
  • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
  • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
  • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
  • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
  • brak dress code’u