• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąMenedżer ds. Procesów i Odnowień
    Menedżer ds. Procesów i Odnowień
    Nowa
    Sprzedaż
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    bankowość

    Opis stanowiska

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • wspieraniu zespołów sprzedażowych, które odpowiadają za sprzedaż produktów kredytowych i odnowień,
    • realizowaniu celów biznesowych (ilościowych i jakościowych),
    • rozwijaniu umiejętności bankierów oraz wdrażanie nowych do pracy
    • aktywnym udziale i wsparciu bankierów w procesie kredytowym,
    • dbanie o jakość pracy podległych zespołów,
    • aktywny udział w współtworzeniu kampanii CRM.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • charakteryzuje się wysoko rozwiniętymi kompetencjami menadżerskimi,
    • pracowała w sprzedaży (sprzedaż telefoniczna - dodatkowy atut),
    • ma doświadczenie w bankowości (znajomość produktów bankowości klienta biznesowego będzie dodatkowym atutem),
    • zna obszar mikro firm, form prawnych, dokumentów finansowych, sytuacji rynkowej,
    • posiada wyższe wykształcenie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w trybie hybrydowym,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,
    • pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu zespołu,
    • obszerny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat, "Dzień na U", kafeteria itp.)