• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaInneAsystent Koordynatora Działu Realizacji
    Asystent Koordynatora Działu Realizacji
    Nowa
    Inżynieria
    Hermanos Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża budowlana

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Przygotowanie wytycznych montażowych dla poszczególnych realizacji,
    • Wykonywanie schematów realizacyjnych instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
    • Wykonywanie uzgodnień projektowych z instalatorami i dostawcami,
    • Bieżąca analiza oraz optymalizacja kosztów realizacji,
    • Rozliczanie inwestycji,
    • Tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji, koncepcji, projektów, wytycznych inwestora,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Nasze wymagania

    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (w zakresie budowlanym; z dziedziny termoizolacji),
    • Znajomość materiałów budowlanych,
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • Znajomość AutoCad
    • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków,
    • Chęć rozwoju własnych kompetencji zawodowych,
    • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi z dziedziny inżynierii środowiska, energooszczędności i nowoczesnych technologii,
    • Mile widziana znajomość programów CRM,
    • Umiejętność i chęć do pracy w zespole.

    To oferujemy

    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pod okiem doświadczonych inżynierów,
    • Przyjazne środowisko pracy,
    • Wygodnie i nowocześnie wyposażone biuro.

    Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaInneAsystent Koordynatora Działu Realizacji