Head of Sales
Nowa
Sprzedaż

Head of Sales

23 000 - 29 000 PLN/mies.Netto miesięcznie - B2B
23 000 - 29 000 PLN/mies.Netto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager / C-level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca hybrydowa
HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

Wierzymy, że prawdziwy rozwój sprzedaży to proces, dlatego pracujemy od A do Z. Przeprowadzamy audyt, wspólnie z klientem przygotowujemy strategię, procesy i wdrażamy narzędzia IT, a na koniec – profesjonalnie szkolimy i uzupełniamy zespół.

Wymagane umiejętności

angielski B2

zarządzanie zespołem

sprzedaż B2B

sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma tworzona przez specjalistów w obszarze circular fashion. Firma skupuje niesprzedane kolekcje od znanych marek odzieżowych i redystrybuuje je do outletów, hurtowni i sklepów second-hand w Europie, Azji i Afryce. Działania firmy wspierają gospodarkę cyrkularną i pozwalają markom odzyskać wartość z niesprzedanych kolekcji, przy zachowaniu pełnej kontroli nad kanałami dystrybucji.

Firma rozwija nowe linie biznesowe, a kolejnym krokiem jest zbudowanie skutecznego zespołu sprzedaży B2B. W związku z tym poszukujemy Head of Sales, który zbuduje zespół sprzedaży B2B, stworzy procesy handlowe i poprowadzi ekspansję firmy na rynkach międzynarodowych.


Zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja procesów sprzedażowych

  • Stworzenie i realizacja strategii sprzedaży B2B dla usług operacyjnych (odzysk i logistyka odpadów tekstylnych) oraz rozwiązań software’owych

  • Budowa i rozwój zespołu handlowego – rekrutacja, onboarding, organizacja pracy, egzekucja wyników.

  • Budowanie procesów i lejków sprzedażowych

  • Współtworzenie strategii firmy – realny wpływ na kierunek rozwoju i cele biznesowe.


Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów w modelu doradczym

  • Umiejętność budowy procesów i lejków sprzedażowych

  • Skuteczność w działaniach prospectingowych i sprzedaży końcowej

  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołu

  • Analityczne podejście, komunikacja, nastawienie na wynik

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2


Oferujemy

  • Wynagrodzenie 23 000–29 000 zł netto na B2B + premia

  • Pracę hybrydową – 4 dni w tygodniu w biurze pod Warszawą

  • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia do pracy – laptop i telefon

  • Wsparcie wdrożeniowe i procesowe (konsultant SellWise i CEO)

 

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

23 000 - 29 000 PLN/mies.

Netto miesięcznie - B2B