• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsi臋gowo艣膰馃M艂odsza/y Ksi臋gowa/y z j臋zykiem angielskim馃
    馃M艂odsza/y Ksi臋gowa/y z j臋zykiem angielskim馃
    Finanse
    Horn distribution

    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    ekonomia

    Opis stanowiska

    Horn Distribution S.A.聽jest mi臋dzynarodow膮 firm膮 dystrybucyjn膮, posiadaj膮c膮 swoje oddzia艂y w Szwajcarii, Czechach, Rumunii, na Litwie oraz na W臋grzech. Od 30 lat specjalizujemy si臋 w wysokiej klasy sprz臋cie audio -video, urz膮dzeniach i akcesoriach elektroniki u偶ytkowej, oferuj膮c najbardziej licz膮ce si臋 i znane na 艣wiecie marki, takie jak Denon, Maranz, Focal, Naim, Bang & Olufsen, Sonos, Dali czy Alpine.聽

    Podstaw膮 naszej dzia艂alno艣ci jest pasja dla dobrego brzmienia.

    Obecnie do Dzia艂u Ksi臋gowo艣ci poszukujemy pracownika na stanowisko :

    Praca w wewn臋trznej ksi臋gowo艣ci.

    馃搷Miejsce pracy: ul. Kurant贸w 26 Warszawa, ko艂o Piaseczna.聽聽

    馃拵Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

    • Wsp贸艂praca i koordynacja pracy z zagranicznymi biurami rachunkowymi聽
    • Bie偶膮ce analizowanie i weryfikowanie poprawno艣ci zapis贸w ksi臋gowych聽
    • Prowadzenie i uzgadniania sald z kontrahentami聽
    • Wprowadzanie p艂atno艣ci i monitoring bie偶膮cych zobowi膮za艅聽
    • Rozliczanie kart p艂atniczych聽
    • Analiza proces贸w gospodarki magazynowej聽
    • Inicjowanie proces贸w optymalizuj膮cych prac臋聽

    馃憠Nasze wymagania

    • Do艣wiadczenie w obszarze ksi臋gowo艣ci jako Asystentka/ent b膮d藕 M艂odsza/y Ksi臋gowa/y聽
    • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu umo偶liwiaj膮cych komunikacj臋 min. B1/B2聽
    • Znajomo艣膰 obs艂ugi program贸w MS Office w szczeg贸lno艣ci MS Excel聽
    • Dobra organizacja pracy w艂asnej i umiej臋tno艣ci analityczne聽
    • Systematyczno艣膰, samodzielno艣膰, terminowo艣膰 i dok艂adno艣膰 w wykonywaniu powierzonych zada艅.聽

    馃巵To oferujemy

    • Zatrudnienie w dowolnej formie: umowa o prac臋 b膮d藕 umowa zlecenie,聽
    • Wsparcie zespo艂u nie tylko w okresie wdro偶enia ;)聽
    • Rozw贸j kompetencji j臋zykowych i wymian臋 do艣wiadcze艅 na rynku mi臋dzynarodowym,聽
    • Atmosfer臋 pracy opart膮 na wsparciu i zaufaniu,聽
    • Pakiet benefit贸w pozap艂acowych: kart臋 sportow膮 Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie nauki j臋zyka angielskiego, dofinansowanie szkole艅 i kurs贸w, ubezpieczenie na 偶ycie, zni偶ki na firmowe produkty i us艂ugi.聽聽
    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsi臋gowo艣膰馃M艂odsza/y Ksi臋gowa/y z j臋zykiem angielskim馃