• Wszystkie ofertyŁódźInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik / Inżynier budowy
    Kierownik / Inżynier budowy
    Nowa
    Inżynieria
    Hosta Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    AutoCAD

    budownictwo

    wykształcenie techniczne

    Opis stanowiska

    Hosta Group to generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie obiektów kubaturowych oraz sportowych. Dysponujemy własnym działem przygotowania i realizacji, kierownikami z uprawnieniami budowlanymi, własnymi brygadami.

    Nasza firma to synonim jakości, terminowości i profesjonalizmu.

    👉 Opis stanowiska:

    • kierowanie budową
    • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
    • ofertowanie zakresów robót
    • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
    • stała kontrola stanu BHP
    • przygotowywanie dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
    • raportowanie postępów prac
    • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach
    • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
    • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
    • Kierownik / Inżynier budowy na województwo kujawsko-pomorskie i ościenne.

    💡 Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek - Budownictwo)
    • dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD
    • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
    • samodzielności i dynamiki w działaniu,
    • dyspozycyjności.

    Oferujemy:

    • naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy,
    • samochód służbowy oraz telefon
    • inwestujemy w ludzi, umożliwiając wszystkim pracownikom rozwój, a także wykorzystanie posiadanych kompetencji i doświadczeń
    • pracę w dynamicznym zespole,
    • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hosta Group sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.