• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista ds. Rekrutacji
    Specjalista ds. Rekrutacji
    Nowa
    HR
    Foodcom S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła! Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

    Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także regionalne biura – w Hiszpanii, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie i Wrocławiu. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Specjalista ds. rekrutacji.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

    👉 https://www.youtube.com/watch?v=GOrr_Yna3wg

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska handlowe oraz do działów Back Office
    • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
    • Zarządzanie bazą kandydatów
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
    • Ścisła współpraca z innymi działami, zwłaszcza działem kadr i marketingu w zakresie Employer Branding, Onboarding, dokumentacji pracowniczej

    Kogo szukamy?

    • Posiadasz 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim (wykorzystujemy ten język do kontaktu ze współpracownikami i prowadzenia spotkań rekrutacyjnych z kandydatami)
    • Jesteś samodzielny/a i proaktywny/a w działaniu
    • Posiadasz silne nastawienie na realizację celu
    • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe

    Co na Ciebie czeka?

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku znajdującej się w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
    • Dbamy o work-life balance
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
    • Owocowe środy
    Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista ds. Rekrutacji