• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci handlowych
    Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci handlowych
    Sprzedaż
    HR Hub

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Szukasz nowych wyzwań w sprzedaży?

    Właśnie rozpoczynamy współpracę z firmą z branży tekstylnej i szukamy Specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju sieci.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.
    • Kontakt z klientem i jego codzienna obsługa
    • Rozwój sieci handlowej na nowym rynku.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert sprzedażowych.
    • Monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji.
    • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników.
    • Udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Gotowość do pracy w delegacji.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.
    • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w realizację celów.
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów.

    Mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny (z możliwością negocjacji innego systemu)
    • Samochód służbowy

    Zapraszamy do aplikowania po więcej szczegółów!

    Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci handlowych