• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży i merchandisingu
    Specjalista ds. sprzedaży i merchandisingu
    Sprzedaż
    HRS Recruitment Services

    1 521 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża FMCG

    sprzedaż

    komunikatywność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Czy jesteś zmotywowanym specjalistą ds. sprzedaży z doświadczeniem w branży FMCG? Nasz partner rozszerza swoją działalność w Polsce i poszukuje dynamicznych Przedstawicieli Handlowych, którzy dołączą do jego zespołu.

    Obowiązki:

    • Odwiedzanie punktów sprzedaży w danym obszarze/regionie zgodnie z wcześniej ustalonymi dziennymi i tygodniowymi trasami;
    • Odpowiedzialność za wdrożenie wszystkich standardów towarowych FS;
    • Zapewnienie dostępności i widoczności produktów w sklepie – na półkach oraz w dodatkowych miejscach ekspozycji;
    • Negocjowanie działań promocyjnych;
    • Koordynowanie działań sprzedażowych na danym obszarze, w tym przekazywanie zamówień od sprzedawców detalicznych do dystrybutorów;
    • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych z zespołami sprzedaży dystrybutorów;
    • Dobra znajomość produktów FMCG i środowiska sprzedaży detalicznej;
    • Regularne raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

    Nasz partner oferuje:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami opartymi na wynikach;
    • Możliwość pracy dla jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży;
    • Samochód służbowy i telefon;
    • Możliwości rozwoju zawodowego;
    • Wspierające środowisko zespołowe z perspektywami rozwoju kariery.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i merchandisingu w branży FMCG;
    • Silna znajomość merchandisingu detalicznego i strategii marketingowych w sklepie;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji.

    Tylko wstępnie zatwierdzeni kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną

    Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży i merchandisingu
    1 521 - 1 774 USD