Oferty
Specjalista/-ka ds. Rekrutacji z j. ukraińskim
Nowa
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

jęzuk ukraiński

rekrutacja międzynarodowa

Opis stanowiska

Szukasz ambitnego wyzwania zawodowego w innowacyjnej firmie, która stawia na rozwój i kreatywność?

HUMAN GROUP to miejsce, gdzie Twoje umiejętności rekrutacyjne nie tylko będą miały realny wpływ na rozwój biznesu, ale także umożliwią Ci realizację własnych pomysłów. Od 2016 roku budujemy zespół ekspertów, który wspiera firmy w rekrutacji, outsourcingu i pracy tymczasowej. Teraz potrzebujemy właśnie Ciebie – osoby, która pomoże nam realizować ambitne projekty rekrutacyjne i poszerzać nasze horyzonty, wspierając klientów w budowaniu efektywnych zespołów.

Twoje główne zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów na terenie całej Polski, głównie na stanowiska produkcyjne i magazynowe,
  • opracowywanie strategii pozyskiwania kandydatów, w tym identyfikacja najskuteczniejszych źródeł rekrutacji,
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę,
  • selekcja kandydatów oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • aktywny udział w rozwoju firmy i działaniach employer brandingowych,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • monitorowanie rynku pracy oraz dostosowywanie strategii rekrutacyjnych do jego zmian.

Oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia w podobnej roli,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz ukraińskiego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • pozytywnego nastawienia, kreatywności, orientacji na cele i zapału do pracy,
  • umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania,
  • nastawienia na realizację wyników i efektywność,
  • znajomości obsługi MS Office 365.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie przy al. Jana Pawła II,
  • benefity zdrowotne i sportowe,
  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji,
  • wyjazdy integracyjne,
  • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
  • brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!