• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskPMDyrektor Zarządzający
    Dyrektor Zarządzający
    Nowa
    PM
    Human & Hunter Professional

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    zarządzanie zespołem

    Comarch X

    Work Flow

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Lokalizacja: Pomorze

    Branża: meblowa

    Obecnie poszukujemy doświadczonego Dyrektora Operacyjnego dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w produkcji mebli dedykowanych: komercyjnych, biurowych, hotelowych i gastronomicznych. Nasz klient to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, której produkty są wysoko cenione zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych, a ich jakość i innowacyjność zdobyły uznanie wielu klientów biznesowych.

    Klient poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Operacyjnego, który po pomyślnym zakończeniu okresu wdrożeniowego obejmie funkcję Dyrektora Zarządzającego, z pełną odpowiedzialnością za dalszy rozwój firmy oraz zarządzanie wszystkimi jej działami. To wyjątkowa szansa na rozwój kariery w strukturach firmy o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zakres zadań obejmuje:

    Działania operacyjne:

    • Zarządzanie produkcją: Nadzór nad procesami produkcji, kontrola jakości, optymalizacja kosztów i efektywności.
    • Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw: Organizacja dostaw surowców, planowanie transportu produktów do klientów, optymalizacja magazynowania.
    • Zarządzanie zespołem: Kierowanie pracą zespołu produkcyjnego i logistycznego, Sprzedażą oraz szkolenie i motywowanie pracowników.
    • Relacje z klientami i dostawcami: Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjacje warunków umów.
    • Kontrola finansowa: Monitorowanie kosztów operacyjnych, analiza wyników finansowych, budżetowanie i prognozowanie.
    • Wdrażanie nowych technologii i procesów: Proponowanie i wdrażanie innowacji w zakresie produkcji i logistyki.

    Odpowiedzialność w roli Dyrektora zarządzającego:

    • Strategia i rozwój: Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy, identyfikowanie nowych rynków i możliwości biznesowych.
    • Zarządzanie całokształtem działalności: Nadzór nad wszystkimi działami firmy, koordynacja działań operacyjnych i strategicznych.
    • Współpraca z zarządem: Regularne raportowanie wyników działalności do właściciela firmy, rekomendowanie decyzji strategicznych.
    • Kultura organizacyjna: Budowanie i utrzymywanie kultury organizacyjnej wspierającej innowacyjność, zaangażowanie i efektywność.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Doświadczenie: Na podobnym stanowisku zarządczym w branży produkcyjno-handlowej, najlepiej w sektorze kontaktowo – meblarskim, inwestycyjnym lub pokrewnym.
    • Kompetencje menedżerskie: Umiejętność zarządzania zespołem, negocjacji, zdolność strategicznego myślenia połączona ze sprawnością operacyjną - przełożenie strategii na konkretne działania i cele oraz korygowanie ich w zależności od sytuacji rynkowej.
    • Zrozumienie rynku: Znajomość rynku meblarskiego w Polsce i Europie, a także umiejętność adaptacji do jego zmian.
    • Innowacyjność: Umiejętność wprowadzania nowych technologii i optymalizacji procesów.
    • Elastyczność: rozwinięta zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywania się do zmieniających się warunków.
    • Znajomość narzędzi: system ERP  - najlepiej Comarch XL, sprawne poruszanie się po aplikacjach Work Flow,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Nowe, kluczowe stanowisko w strukturze
    • Realną perspektywę rozwoju pionowego oraz objęcie roli Dyrektora Zarządzającego
    • Autonomię w podejmowaniu decyzji operacyjnych oraz stałe wsparcie właściciela w kluczowych kwestiach strategicznych
    • Przestrzeń do samodzielnego działania i inicjatywy, wysoką decyzyjność
    • Współpracę z zarządem, klientami i partnerami międzynarodowymi
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
    • Samochód służbowy, pakiet medyczny oraz inne benefity
    • Możliwość korzystania z firmowych apartamentów wakacyjnych
    • Możliwość szkoleń.

    Wszystkie ofertyGdańskPMDyrektor Zarządzający