• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowy w Spółdzielni Mieszkaniowej
    Księgowy w Spółdzielni Mieszkaniowej
    Finanse
    Human & Hunter Professional

    Warszawa
    2 028 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    finanse

    Opis stanowiska

    lokalizacja:   Warszawa, okolice ul. Puławskiej

    budżet:         8 000 - 10 000 zł brutto

    Zadania na stanowisku:

    • Dekretacja i wprowadzanie do systemu faktur zakupu,
    • Uzgadnianie podatku VAT od zakupu,
    • Rozliczanie kosztów i przychodów na budynki,
    • Ustalanie i rozliczanie stawek opłat za użytkowanie lokali,
    • Naliczanie i dekretacja podatku od nieruchomości,
    • Naliczanie i dekretacja opłat za odpady komunalne,
    • Ustalania podatku od budynków
    • Ustalanie opłat za wieczyste użytkowanie,
    • Analiza kont kosztowych i rozrachunkowych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie na lata (zastąpisz osobę, która odchodzi na emeryturę),
    • Serdeczny zespół współpracowników i niezbędne wsparcie podczas procesu wdrożenia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię bilansową i premię roczną (w wysokości minimum jednomiesięcznego wynagrodzenia każda),
    • Dopłatę do wypoczynku oraz bony upominkowe.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w księgowości (preferowane w spółdzielni mieszkaniowej, przy obsłudze spólnot mieszkaniowych, wynajmie lokali lub u dewelopera)
    • Swobodna obsługa komputera,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Mile widziana znajomość programu S-Bit.

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowy w Spółdzielni Mieszkaniowej
    2 028 - 2 535 USD