• Wszystkie ofertyPolkowiceLogistykaLogistykaSpecjalista ds. logistyki
    Specjalista ds. logistyki
    Logistyka
    Human & Hunter Professional

    Polkowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    pakiet office

    ERP

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Polkowice

    Dołącz do zespołu naszego klienta i rozwijaj się z najlepszymi!

    Szukasz pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju? Chcesz stać się częścią zespołu, w którym każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, a przyjazna atmosfera i wsparcie kolegów to podstawa? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie! Jako Specjalista ds. logistyki będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy klienta oraz pełne wsparcie, by realizować swoje pomysły!

    Twoje zadania będą obejmować:

    • Kontrolowanie i przetwarzanie zamówień do zakładów oraz dostawców zewnętrznych.
    • Zarządzanie zapasami, by zapewnić terminową realizację zamówień klientów.
    • Zarządzanie transportami i dbanie o terminowe dostawy.
    • Analizowanie wymagań klientów i optymalizacja wskaźników KPI.
    • Współpraca z dostawcami w celu realizacji zamówień klientów.
    • Skuteczne wprowadzanie i wycofywanie części, aby sprostać potrzebom klientów i zminimalizować ryzyko dla firmy.

    Kogo szukamy?

    • Osoby z wykształceniem wyższym i doświadczeniem w logistyce lub na podobnym stanowisku.
    • Kogoś z dobrą znajomością języka angielskiego, aby komunikacja z partnerami była płynna.
    • Kandydata, który dobrze zna MS Office i SAP
    • Osoby z umiejętnością dobrej organizacji pracy, również pod presją czasu.
    • Zespołowego gracza, który wie, jak współpracować i wspierać innych.

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Przyjazną i wspierającą atmosferę.
    • Po okresie wdrożeniowym możliwość pracy w systemie hybrydowym.
    • Dofinansowanie karty Medicover Sport.
    • Dotacja na stołówkę firmową.
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • Dofinansowanie do wczasów.
    • Firmowe eventy i integracje.
    • Owocowe wtorki i czwartki.
    • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

    Zainteresowany/-a? Wyślij swoje CV!