• Wszystkie ofertySzczecinSprzedażInnePracownik/Pracowniczka Działu Obsługi Klienta (3/4 etatu), IKEA Retail, Szczecin
    Pracownik/Pracowniczka Działu Obsługi Klienta (3/4 etatu), IKEA Retail, Szczecin
    Nowa
    Sprzedaż
    IKEA Retail Sp. z o.o.

    Szczecin
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    customer service

    Opis stanowiska

    Dostrzegasz potrzeby innych, zanim oni je zauważą? My dostrzegamy w Tobie wielki potencjał! Do naszego zespołu w dziale Obsługi Klienta szukamy osób, które z łatwością znajdują nić porozumienia z innymi, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i lubią codzienną pracę z ludźmi (i wśród ludzi)!

    Tutaj, w sklepie w Szczecinie, masz szansę to robić!

    GŁÓWNE ZADANIA:

    ·       obsługa posprzedażowa klientów – m.in. przyjmowanie reklamacji i zwrotów, wydawanie zamówień internetowych dla klientów,

    ·       dbanie o pozytywne doświadczenia klientów,

    ·       wsparcie klientów w zamawianiu i korzystaniu z usług oferowanych przez IKEA (np. w zakresie montażu, transportu),

    ·       kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientami polskimi i/lub zagranicznym na każdym etapie realizowanego zamówienia/reklamacji (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, poszukiwanie rozwiązań),

    ·       współpraca z ekipami transportowymi, montażowymi oraz reklamacyjnymi,

    ·       wystawianie faktur, faktur korygujących oraz duplikatów,

    ·       współpraca z innymi działami w ramach organizacji,

    ·       budowanie i dbanie o relacje z klientami,

    ·       analizowanie reklamacji i udział w usprawnianiu procesu posprzedażowego,

    ·       praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

    O TOBIE:

    ·       masz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,

    ·       masz umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

    ·       jesteś samodzielny/samodzielna w działaniu,

    ·       posiadasz umiejętność współpracy w zespole,

    ·       potrafisz efektywnie zorganizować swój czas i cechujesz się wysoką kulturą osobistą,

    ·       potrafisz efektywnie posługiwać się wieloma systemami komputerowymi jednocześnie,

    ·       dobrze znasz pakiet MS Office,

    ·       znasz biegle język polski w mowie i piśmie,

    ·       znasz język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym – mile widziane.

    W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

    ·       umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

    ·       restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

    ·       15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

    ·       rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

    ·       kartę Multisport,

    ·       dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

    ·       punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

    ·       darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

    ·       przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika.

    ·       26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,

    ·       dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

    ·       premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

    ·       prywatny plan emerytalny (PPE),

    ·       ubezpieczenie na życie (NNW),

    ·       kredyt 0% na zakupy w IKEA,

    ·       Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

    ·       grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

    Z kandydatami/-tkami spotykamy się na bieżąco i dopuszczamy zamknięcie procesu rekrutacyjnego wcześniej.

    W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

    Czujesz, że to praca dla Ciebie?

    Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

    Wszystkie ofertySzczecinSprzedażInnePracownik/Pracowniczka Działu Obsługi Klienta (3/4 etatu), IKEA Retail, Szczecin