Oferty
Python Developer
Nowa
BI & Data

Warszawa
11 760 - 21 840 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Python

API OpenAI

SQL

język angielski

Mile widziane

Docker

Kubernetes

Azure

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

IN Team poszukujemy Python Developera w rozwoju nowego systemu AI w obszarze bankowości.

Lokalizacja: zdalnie

Wynagrodzenie: 70-130 pln netto/h

O projekcie:

  • Nowy projekt AI wykorzystujący OpenAI API
  • Rozwój nowych funkcjonalności (nowy produkt), duża autonomia technologiczna i wpływ na produkt
  • Aktywny udział w projektowaniu aplikacji
  • Praca w zespole doświadczonych developerów
  • Praca w scrum
  • Stack technologiczny: Python, OpenAI API, SQL

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji z użyciem Python
  • Doświadczenie w pracy z użyciem API OpenAI
  • Znajomość baz danych (SQL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość Docker, Kubernetes, Azure, AWS

Dlaczego IN Team?

  • stawiamy na długofalowe relacje oparte na uczciwych zasadach i rzetelności
  • otrzymasz wsparcie osobistego opiekuna-managera podczas całej współpracy
  • swoje wynagrodzenie otrzymasz w ciągu 24h, bez względu na formę zatrudnienia
  • możesz liczyć na wsparcie w rozwoju zawodowym - dofinansujemy Twój udział w konferencjach i szkoleniach, certyfikacje, kursy językowe itp.
  • dofinansujemy Twój pakiet medyczny oraz kartę sportową Multisport

11 760 - 21 840 PLN

B2B