• Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceDigital Marketing Specialist
    Digital Marketing Specialist
    Marketing
    IN Team sp. z o.o.

    2 555 - 3 833 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    Google Analytics 4

    SQL

    Google Analytics 360

    język angielski

    Mile widziane

    ecommerce

    PowerBI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    IN Team poszukujemy Digital Marketing Specialist w Digital Marketing dla ecommerce.

    Lokalizacja: zdalnie

    Wynagrodzenie: 60-90 pln netto/h

    O projekcie:

    • Kontynuacja migracji z Google Analytics 360 do Google Analytics 4
    • Tworzenie customowych ścieżek klienta
    • Tworzenie raportów i wizualizacji z SQL
    • Optymalizacja zmigrowanych do tej pory rozwiązań
    • Współpraca w zakresie definiowania strategii dalszej adopcji Google Analytics 4 w organizacji

    Oczekiwania:

    • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie Digital Marketingu
    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics 4
    • Bardzo dobra znajomość SQL, PowerBI
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z ecommerce

    Dlaczego IN Team?

    • stawiamy na długofalowe relacje oparte na uczciwych zasadach i rzetelności
    • otrzymasz wsparcie osobistego opiekuna-managera podczas całej współpracy
    • swoje wynagrodzenie otrzymasz w ciągu 24h, bez względu na formę zatrudnienia
    • możesz liczyć na wsparcie w rozwoju zawodowym - dofinansujemy Twój udział w konferencjach i szkoleniach, certyfikacje, kursy językowe itp.
    • dofinansujemy Twój pakiet medyczny oraz kartę sportową Multisport

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingeCommerceDigital Marketing Specialist
    2 555 - 3 833 USD

    B2B