• Wszystkie ofertyKoczargi NoweInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier optoelektronik
    Inżynier optoelektronik
    Inżynieria
    INFRAMET

    Koczargi Nowe
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pracowitość

    samodzielność

    motywacja i chęć rozwoju

    otwartość i ambicja

    komunikatywny angielski

    wykształcenie techniczne

    Zmysł inżynierski

    Mile widziane

    wykszt. optoelektroniczne

    wykszt. elektroniczne

    wykszt. mechatroniczne

    Opis stanowiska

    O nas

    Rozpocznij przygodę swojego życia i podejmij pracę w polskiej firmie, która pokazała że nie ma rzeczy niemożliwych, a dla jej pracowników świat to mała globalna wioska. Dasz radę. Tę firmę zbudowali typowi absolwenci krajowych szkół wyższych, którzy chcieli ciężko pracować, uczyć się nowej wiedzy i budować rzeczy uznawane za niemożliwe.

    Poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko Młodszego Inżyniera Optoelektronika, ale akceptujemy nie tylko osoby z wykształceniem optoelektronicznym. Chętnie poznamy również osoby z wykształceniem pokrewnym: fizyka techniczna, mechatronika, robotyka itd.

    Wykształcenie optoelektroniczne jest przydatne, ale decyduje chęć do ciężkiej systematycznej pracy i przyswajania wiedzy, której nie znajdzie się w podręcznikach uczelnianych.

    Osoby zatrudnione na ww. stanowisko po kilkuletnim okresie pracy i w miarę zdobywania niezbędnego doświadczenia mogą zostać Kierownikiem Projektów odpowiedzialnym za realizację zagranicznych zamówień czy projektów badawczo-rozwojowych.

    Twój zakres obowiązków

    Głównym obowiązkiem Młodszego Inżyniera Optoelektronika jest rozwój swoich umiejętności w celu sięgania po coraz wyższe szczeble kariery i coraz bardziej samodzielne stanowiska pracy.

    W szczególności praca Młodszego Inżyniera Optoelektronika będzie polegała na:

    • Pomaganiu w pracach związanych z montażem podzespołów optycznych i optoelektronicznych produkowanych urządzeń.
    • Pomaganiu w justowaniu układów optycznych.
    • Pomaganiu w procesie kalibracji produkowanych urządzeń.
    • Testowaniu działania produkowanych urządzeń.

    Nasze wymagania

    Naszym największym oczekiwaniem wobec kandydatów jest chęć i gotowość do szybkiego rozwoju swoich umiejętności. Na pewno przydatne w tym będą:

    • Zmysł inżynierski, pracowitość, samodzielność oraz chęć rozwijania się.
    • Wyższe wykształcenie techniczne – student 4-5 roku (preferowane: optoelektronika, optyka, elektronika, mechatronika lub podobne).
    • Wysoka motywacja, otwartość i ambicja.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    To oferujemy

    Dla osób, które sprawdzą się na stanowisku Młodszy Inżynier Optoelektronik oferujemy przede wszystkim możliwość rozwoju swojej kariery w kierunku takich stanowisk jak Starszy Inżynier Optoelektronik, Kierownik Projektów czy Kierownik Projektów B+R. Nasz interdyscyplinarny zespół na co dzień konkuruje z najlepszymi zespołami na świecie w swojej dziedzinie, realizując projekty hi-tech w skali światowej. Oprócz tego już po okresie próbnym możemy zaoferować:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
    • Możliwość kontaktów i wyjazdów zagranicznych.
    • Możliwość udziału w wewnętrznych i zewnętrznych turniejach / wyzwaniach sportowych z nagrodami.
    • Możliwość udziału w imprezach i wyjazdach integracyjnych.

    Dołącz do nas !!