• Wszystkie ofertyKołobrzegFinanseBankowośćStaż z Lwem w Obszarze Bankowości Detalicznej
    Staż z Lwem w Obszarze Bankowości Detalicznej
    Nowa
    Finanse
    ING Bank Śląski

    Kołobrzeg
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z ofertą dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorców. Na co dzień dostarczamy klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    bankowość

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

    Lokalizacja: ul. Armii Krajowej 11, Kołobrzeg (stacjonarnie)

    O zespole:

    ING Bank Śląski słynie z nowoczesnego podejścia do bankowości detalicznej, dąży do wprowadzania nowych technologii i digitalowych rozwiązań, które ułatwiają interakcje z klientami jak i umożliwiają szybkie i komfortowe korzystanie z usług bankowych. Sieć Detaliczna ING Banku Śląskiego jest jednym z obszarów działalności banku, który skupia się na zapewnieniu kompleksowej obsługi klientów indywidualnych oraz oferowaniu im innowacyjnych rozwiązań finansowych. Pracownicy naszych placówek bankowych pomagają klientom w kwestiach dotyczących codziennego bankowania, oszczędzania i inwestowania oraz hipotek. Nasze zespoły tworzą pełni pasji i zaangażowania pracownicy, którym zależy na budowaniu długotrwałych relacji z klientem.

    Podczas stażu:

    • zostaniesz wprowadzony/wprowadzona w świat obsługi klientów ING Banku Śląskiego
    • będziesz mieć okazję poznać niepowtarzalną kulturę organizacyjną ING Banku Śląskiego i pracować w nowoczesnej firmie technologicznej pod okiem ekspertów/ekspertek w dziedzinie bankowości
    • będziesz mieć okazję uczestniczyć w spotkaniach biznesowych z klientami
    • zapoznasz się z tajnikami badania i diagnozowania potrzeb klienta, wykorzystując do tego różne techniki, których Cię nauczymy :)
    • poznasz proces rozpatrywania reklamacji klientów banku
    • rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie budowania długotrwałej relacji biznesowej z naszymi klientami

    Nasze oczekiwania:

    • masz pozytywne nastawienie do świata i ludzi
    • cechuje Cię umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania oraz łatwości w formułowaniu myśli
    • posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju w obszarze sprzedaży produktów bankowych
    • łatwość w budowaniu relacji
    • otwartość na pracę z klientami
    • praktyczna umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    To oferujemy:

    • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
    • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
    • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • certyfikat Stażu z Lwem
    • cele rozwojowe i wsparcie mentora
    • możliwość pracy 40h tygodniowo

    Wszystkie ofertyKołobrzegFinanseBankowośćStaż z Lwem w Obszarze Bankowości Detalicznej