Oferty
Dyrektor Sprzedaży
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

B2B

sprzedaż B2B

zarządzanie sprzedażą

analiza finansowa

B2B marketing

prawo jazdy kat. B

język angielski

sprzedaż

Opis stanowiska

Instal-Kran to dynamicznie rozwijająca się firma z branży metalowej, specjalizująca się w realizacji projektów na zamówienie. Nasze główne obszary działalności obejmują produkcję pylonów reklamowych, kontenerów mieszkalnych i socjalnych, obróbkę CNC metalu i aluminium, usługi malowania proszkowego i na mokro, a także produkcję konstrukcji montażowych do fotowoltaiki.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonego i ambitnego Dyrektora Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii sprzedażowej, nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz rozwijanie współpracy z obecnymi klientami.

Główne obowiązki:

  • Kreowanie i realizacja strategii sprzedaży w Polsce i na rynkach zagranicznych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Koordynacja pracy zespołu sprzedażowego oraz motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów,
  • Ścisła współpraca z działami produkcji i logistyki w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży B2B, preferowane w branży metalowej, konstrukcyjnej lub pokrewnej,
  • Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji z klientami,
  • Znajomość rynku konstrukcji metalowych, CNC oraz fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem,
  • Silna orientacja na wynik oraz umiejętność zarządzania zespołem,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość pracy hybrydowej

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, lubisz wyzwania i chcesz pracować w firmie z perspektywami na przyszłość, zapraszamy do przesłania CV na adres: kzbierski@instal-kran.pl.

Dołącz do nas i wspólnie twórz przyszłość branży!