• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAnalityk
    Analityk
    BI & Data
    INVESTIN sp. z o.o.

    Analityk

    Warszawa
    1 247 - 1 403 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 014 - 1 140 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    branża IT

    Python

    AI

    Opis stanowiska

    INVESTIN to dynamicznie rozwijająca się organizacja świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie zaawansowanych technologii, globalnego rynku innowacji, doradztwa biznesowego i strategicznego, internacjonalizacji przedsiębiorstw, programów akceleracji start-upów i innych form wsparcia nowoczesnej przedsiębiorczości. W ramach realizowanych usług wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, uczelnie, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, ekspansji zagranicznej, działalności B+R oraz komercjalizacji technologii.

    Obecnie poszukujemy kandydatów lub kandydatek na stanowisko Analityka, zainteresowanych realizacją projektów konsultingowych z obszaru doradztwa biznesowego, innowacji, start-upów i komercjalizacji technologii.

    Zadania, które będziesz miał(a) okazję wykonywać:

    • sporządzanie ekspertyz i analiz biznesowych, finansowych i rynkowych (m.in. analiz rynku, modeli biznesowych, doradztwa strategicznego i gospodarczego, wycen innowacyjnych technologii, strategii internacjonalizacji, ścieżek komercjalizacji), dotyczących określonych technologii i produktów, zgodnie ze standardami INVESTIN
    • wyszukiwanie, pozyskiwanie i analizowanie danych / informacji rynkowych dotyczących różnorodnych branż / technologii / produktów
    • praca z wykorzystaniem baz danych PatSeer i Royalty Range
    • formułowanie wniosków i rekomendacji na podstawie opracowanych analiz
    • wsparcie w tworzeniu narzędzi badawczych
    • udział w przeprowadzaniu badań rynku (badania ilościowe, jakościowe itp.)
    • prowadzenie wywiadów z podmiotami rynkowymi
    • współpraca z Menedżerami i Team Leaderami
    • współpraca z twórcami oraz właścicielami technologii i produktów (wynalazcami, przedsiębiorcami)

    Nasza oferta dla Ciebie:

    • praca umożliwiająca rozwój kompetencji w obszarze analiz biznesowych i konsultingu
    • samodzielność i pełniejsze uczestnictwo w projektach wraz z rozwojem kompetencji i wdrażaniem się w obowiązki
    • możliwość rozwoju wiedzy w dziedzinie komercjalizacji technologii
    • pozytywna atmosfera i wsparcie doświadczonego zespołu
    • elastyczny czas pracy

    Idealny/a kandydat(ka) posiada poniższe cechy i umiejętności

    • dyspozycyjność 30h w tygodniu
    • zdolności analitycznego myślenia i łączenia faktów
    • zdolność do formułowania wniosków i rekomendacji na podstawie analizy różnych typów danych z różnych źródeł
    • znajomość języka angielskiego (niezbędna przy pozyskiwaniu informacji z rynku)
    • pozytywne nastawienie i motywacja
    • samodzielność i umiejętności podejmowania decyzji
    • komunikatywność
    • dobra znajomości pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • status studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, metody ilościowe w ekonomii, ekonometria, kierunki politechniczne oraz pokrewne)
    • zainteresowanie narzędziami AI i data science (podstawowa znajomość Python)
    1 247 - 1 403 USD

    Umowa o pracę

    1 014 - 1 140 USD