• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSpecjalista/-ka ds. social media
    Specjalista/-ka ds. social media
    Marketing
    Itaka

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Itaka

    Itaka

    ITAKA powstała w 1989 r. w Opolu i obecnie jest największym polskim biurem podróży. Przez 35 lat wakacje z nami spędziło ponad 10 milionów Klientów. Wyznaczamy trendy polskiej turystyki, kreując ponad 40 nowych kierunków czarterowych na polskim rynku. Inwestujemy w nowe technologie, które są ważnym elementem strategii naszego rozwoju. ITAKA zatrudnia blisko 500 osób,otwartych na świat profesjonalistów znających turystykę od podszewki. Praca dla nas pozwala połączyć życiowe pasje ze zdobywaniem nowej wiedzy, jest wyzwaniem dla osób pragnących poszerzyć swoje horyzonty.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    influencer marketing

    research

    social media

    Opis stanowiska

    Twoje stanowisko

    Wspólnie będziemy rozwijać strategię współpracy z Twórcami Cyfrowymi, by nasza marka jeszcze lepiej trafiła do odbiorców. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in:

    • analiza rynku influencerów oraz realizacja kampanii influencer marketingowych, w tym monitorowanie i raportowanie ich efektywności
    • współtworzenie i rozwój naszego projektu videocastów poprzez poszukiwanie oraz zapraszanie interesujących gości
    • generowanie kreatywnych pomysłów na cross-promocje i współprace w mediach społecznościowych, mające na celu maksymalizację obecności naszej marki online.

    Nasze wymagania

    • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi
    • roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z influencerami w różnych kanałach
    • znajomość rynku influencerskiego oraz trendów w nim panujących
    • umiejętność przeprowadzenia researchu twórców oraz analizy efektów działań z influencerami
    • kreatywność w podejściu do tworzenia treści i kampanii
    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

    Dla Ciebie

    • bezpieczeństwo i komfort pracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • współtworzenie innowacyjnych projektów
    • możliwość rozwoju i udziału w zewnętrznych szkoleniach
    • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej w Warszawie
    • wyjazdy integracyjne i spotkania firmowe tzw. „kreatywne piątki”
    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSpecjalista/-ka ds. social media