• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaElektronikaAsystent ds. wycen projektów produkcyjnych
    Asystent ds. wycen projektów produkcyjnych
    Nowa
    Inżynieria
    JM elektronik sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    sumienność

    rzetelność

    kosztorysy

    wyceny

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy Zabrze - Helenka

    Główne zadania:

    • Przygotowanie wyceny składu materiałowego wyrobów we współpracy z dostawcami oraz Działem Zakupów
    • Przygotowanie wyceny kosztów montażu we współpracy z Działem Technologii
    • Przygotowanie finalnej wyceny produkcji wyrobu na bazie w/w danych
    • Kompletowanie i porządkowanie dokumentacji związanej z projektem
    • Współpraca z pozostałymi komórkami Spółki zaangażowanymi w projekt

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne - elektronika lub pokrewne)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Zdolności analityczne
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
    • Rzetelność, sumienność

     Oferujemy:

    • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
    • Rozwój poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez udział w szkoleniach
    • Kontakt z najnowszymi technologiami w produkcji urządzeń elektronicznych
    • Ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed
    • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
    • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci
    Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaElektronikaAsystent ds. wycen projektów produkcyjnych