• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej
    Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej
    Praca biurowa
    KacDoktor.pl

    Warszawa
    1 648 - 2 408 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 267 - 2 155 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zdolności sprzedażowe

    umiejętność komunikacji

    słuchanie aktywne

    zarządzanie czasem

    Zdolności negocjacyjne

    Mile widziane

    doświadczenie w branży

    medycznej

    język angielski

    kreatywność

    praca zespołowa

    Opis stanowiska

    JOB ALERT – Dołącz do KacDoktora!

    Znasz się na sprzedaży telefonicznej i obsłudze klienta? Masz dar przekonywania, ale nie lubisz akwizycji? Świetnie się składa, bo właśnie CIEBIE szukamy!

    KacDoktor  – lider w swojej branży – szuka osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej! I to nie byle gdzie, bo w sercu miasta, w biurze, które sprawi, że Twoje Insta story wybuchnie lajkami!

     Co oferujemy?

    • Godziny pracy: 8:00 - 16:00 – tak, dokładnie! Żadnych wieczorów czy weekendów, po pracy masz czas na chill.
    • Lokalizacja: Nowoczesne biuro w centrum miasta, gdzie kawa smakuje lepiej, a widok z okna motywuje bardziej niż niejeden mem.
    • Zespół: Młody, zgrany i pełen energii. U nas poczujesz się jak na planie najlepszego serialu.
    • Atmosfera: Miła, bo życie jest za krótkie na nudną pracę!

    Co będziesz robić?

    • Odbierać telefony od osób, które same do nas dzwonią – więc zero spamu czy akwizycji!
    • Sprzedawać nasze usługi tym, którzy tego potrzebują (ale spokojnie, bez wciskania).
    • Obsługiwać zapytania mailowe i telefoniczne – zawsze z uśmiechem i profesjonalizmem!

    Czego oczekujemy?

    • Masz kilkuletnie doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług i obsłudze klienta.
    • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy na pełny etat – szukamy kogoś, kto dołączy do nas na poważnie!

    Aplikuj teraz i zostań częścią zespołu, który nie tylko pracuje, ale i zmienia rzeczywistość!

    Nie czekaj – wyślij CV i pokaż nam, dlaczego to Ty powinieneś dołączyć do KacDoktora!

    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej
    1 648 - 2 408 USD

    Umowa o pracę

    1 267 - 2 155 USD

    B2B