• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSekretarka
    Sekretarka
    Nowa
    Praca biurowa
    KALTER Sp. z o.o.

    Sekretarka

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    administracja

    branża budowlana

    obsługa komputera

    ERP

    CRM

    Opis stanowiska

    KALTER Sp. z o.o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

    Realizujemy dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców. Zatrudni do Biura w Warszawie na stanowisko:

    SEKRETARKA/SEKRETARZ

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    • zdolność planowania i organizacji pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
    • dynamizm w działaniu oraz własna inicjatywa,
    • sumienność, punktualność, odpowiedzialność, samodzielność,
    • dyspozycyjność - praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • zaangażowanie oraz chęć do pracy,

    OBOWIĄZKI:

    • obsługa administracyjna biura,
    • rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej,
    • przyjmowanie faktur i wprowadzanie ich do systemu,
    • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
    • zarządzanie obiegiem dokumentów – praca w systemach ERP i CRM,
    • praca stacjonarna w godz. 8.00 -16.00

    OFERTA:

    • umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;
    • imprezy integracyjne,
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport