• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaAsystent/ka Zarządu
    Asystent/ka Zarządu
    Nowa
    Praca biurowa
    Kanga

    Gdańsk
    1 267 - 1 724 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 267 - 1 724 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Kanga

    Kanga

    Projekt Kanga, to zespół ekspertów z obszaru rynku Blockchain, wspólnie budujący kompleksowy system narzędzi i usług FinTech. Naszą misją jest uczynienie kryptowalut dostępnymi dla każdego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    planowanie

    zarządzanie zadaniami

    organizacja

    administracja

    biznes

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Tobie:

    Cechuje Cię dobra organizacja pracy, lubisz przejmować odpowiedzialność za powierzone tematy, masz już doświadczenie w pracy z zarządem i pragniesz rozwijać się w dynamicznym świecie biznesu. A dodatkowo interesujesz się kryptowalutami i szeroko pojętym światem blockchaina, to całkiem możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy!

    Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

    • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z Zarządem i chcesz rozwijać się w obszarze biznesowym,
    • potrafisz znajdować radość w wykonywaniu zadań administracyjnych,
    • cechuje Cię skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • potrafisz zarządzać swoim czasem i organizacją pracy, ale także wiesz, jak manewrować spotkaniami i zaplanować czas innym,
    • posiadasz zdolność koordynowania kilkoma projektami jednocześnie, masz talent do organizacji i notowania ważnych informacji,
    • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
    • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie - w trudnych sytuacjach wykazujesz inicjatywę i nie ustajesz aż znajdziesz rozwiązanie. Masz projekt i chcesz go wykonać, tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
    • lubisz (i możesz) przychodzić do biura, ale równie dobrze odnajdziesz się w pracy hybrydowej,
    • wiesz, jak kluczowa jest odpowiednia komunikacja!
    • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
    • wiesz, że poradzisz sobie z pracą w języku angielskim, posiadasz odpowiednią płynność językową, którą ocenimy podczas procesu rekrutacji (minimum na poziomie B2),
    • docenimy też, jeżeli interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain, oraz jeżeli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę o rynku fintech.

    Zakres obowiązków:

    Projekt, przy którym będziesz pracować, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Twoja codzienność w projekcie, to bliska współpraca ze Sławkiem, jednym z naszych founder-ów i dbanie o jego potrzeby biznesowe tj. kalendarz oraz harmonogram spotkań, uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, a jeżeli współpraca będzie się układać, czeka Cię dużo przestrzeni do rozwoju i odnalezienia swojego miejsca.

    • współpraca z CEO i wsparcie w kwestiach administracyjnych,
    • zarządzanie kalendarzem spotkań,
    • wypełnianie raportów wydatków, komponowanie i przygotowywanie korespondencji,
    • przygotowywanie złożonych i szczegółowych planów podróży,
    • koordynacja spotkań i działań operacyjnych oraz sporządzanie dokumentów na spotkania,
    • komunikacja bezpośrednio w imieniu CEO z członkami zarządu, klientami i partnerami zgodnie z zaleceniami,
    • analiza rynku na potrzeby CEO,
    • codzienna współpraca z zespołem HR i Finanse, w celu skoordynowania działań zarządu i organizacji,
    • uczestniczenie w rozmowach biznesowych z możliwością wyjazdów służbowych.

    Dla Ciebie

    Dołączając do zespołu, możesz spodziewać się, że

    • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować (Lider działu czeka na Ciebie z niecierpliwością) i zobacz czy Ci się podoba!
    • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
    • Na start proponujemy zatrudnienie przy umowie zlecenie od 5000 brutto do 6800 brutto (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy na podstawie wspólnej analizy zadań, kierunku rozwoju i pozyskanych umiejętności. Sky is the limit!

    • *Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

    • Wbiurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
    • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.

    Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a po okresie próbnym zespół umożliwia poszczególne dni pracy zdalnej.

    *Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

    Informacje o firmie

    O nas:

    Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się system narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

    Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter/X, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/.

    1 267 - 1 724 USD

    B2B