• Wszystkie ofertyOlsztynSprzedażSprzedażDoradca Klienta / Specjalista ds. sprzedaży- Olsztyn
    Doradca Klienta / Specjalista ds. sprzedaży- Olsztyn
    Nowa
    Sprzedaż
    Klient RocketJobs.pl

    Olsztyn
    2 028 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    praca z klientem

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    DORADCA KLIENTA

    Specjalista ds. sprzedaży

    (LPA)

    Co oferujemy?

    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie - wielokrotnego laureata nagrody „Najlepszy Pracodawca”
    • zagraniczne szkolenia i konferencje dla najlepszych (np. Kanada, USA, Bali, Japonia)
    • atrakcyjny program wynagrodzeń – podstawa 8-10 tys + system prowizyjny bez limitu
    • dwuletni program wdrożenia zawodowego – nauczymy Cię zawodu i branży
    • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe premium, program emerytalny
    • przejrzystą ścieżkę kariery – możliwość rozwoju w strukturach managerskich ( Sales Manager   Agency Manager )
    • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy oparte na uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowaniu

    Czym będziesz się zajmował?

    • aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów
    • nawiązywaniem długofalowych relacji z klientami
    • rozwojem sieci kontaktów
    • doradztwem w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
    • dbałością o najwyższą jakość obsługi
    • realizacją celów biznesowych

    Kogo poszukujemy?

    Szukamy osób:

    • z minimum 2-letnim doświadczeniem w sprzedaży, pracy z klientem popartych sukcesami
    • skoncentrowanych na realizacji celów i zadań
    • otwartych, relacyjnych, komunikatywnych
    • szukających partnera biznesowego do długoletniej współpracy
    • dobrze zorganizowanych, zadaniowych, nastawionych na rozwój kariery zawodowej
    • umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)
    • posiadających prawo jazdy

    Wszystkie ofertyOlsztynSprzedażSprzedażDoradca Klienta / Specjalista ds. sprzedaży- Olsztyn
    2 028 - 2 535 USD

    B2B