Oferty
Sales Manager / Menedżer Sprzedaży - Wrocław
Nowa
Sprzedaż

8 000 - 16 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

rekrutacja

zarządzanie zespołem

komunikatywność

sprzedaż

Opis stanowiska

Dla mojego klienta – lidera jakości - firmy wielokrotnie uhonorowanej prestiżowymi tytułami :

Super Etyczna Firma, Firma Przyjazna Klientowi, Najlepszy Pracodawca,

poszukuję kandydatek/ów do rozwijanych i nowotworzonych oddziałów sprzedażowych.

Czym będziesz się zajmował/a?

  • budowaniem struktury zespołu sprzedaży
  • przeprowadzaniem szkoleń oraz rozmów motywacyjnych
  • zarządzaniem zespołem w oparciu o jakość, etykę i najwyższe standardy współpracy
  • realizacją planów sprzedażowych
  • współtworzeniem dobrej atmosfery w oddziale

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób:

  • z wykształceniem wyższym ( minimum licencjat )
  • z doświadczeniem na stanowisku managerskim w sprzedaży
  • z doświadczeniem w prowadzeniu skutecznej rekrutacji
  • zadaniowych, nastawionych na sukces
  • otwartych, komunikatywnych
  • z wysoką etyką zawodową
  • umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie – jasna ścieżka rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia ( 8000-10000zł plus wysokie premie za wyniki)
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
  • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród
  • prywatną opiekę medyczną, indywidualny program emerytalny, ubezpieczenie grupowe premium
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

8 000 - 16 000 PLN

B2B