• Wszystkie ofertySzczecinHoReCaGastronomiaZastępca Szefa Kuchni/Produkcji
    Zastępca Szefa Kuchni/Produkcji
    HoReCa
    KMM Gastronomia Sp. z o.o.

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    planowanie

    branża gastronomiczna

    zarządzanie

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Firma zajmującą się obsługą kantyny pracowniczej na terenie Kantyny Portowej poszukuje osoby w roli Zastępcy Szefa kuchni.

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie szefa kuchni, oraz realizację poniższych obowiązków podczas nieobecności Szefa kuchni.

    OBOWIĄZKI:

    • Przygotowywanie dań i posiłków, uwzględniając potrzeby żywieniowe pracowników
    • Zarządzanie zespołem
    • Zarządzanie gospodarką magazynową i przepływem towaru
    • Zarządzanie zamówieniami towaru
    • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych żywności
    • Współpraca z podległymi działami w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów
    • Praca z systemem HACCP, GHP i GMP.
    • Tworzenie nowych receptur i kalkulacji dań.
    • Planowanie grafików pracy w utrzymaniu budżetu godzin.

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego kucharza, szefa kuchni/zastępcy szefa kuchni lub szefa produkcji, preferowane doświadczenie w pracy w kuchni cateringowej lub w restauracjach żywienia zbiorowego zajmujących się cateringiem.
    • Umiejętność robienia kalkulacji
    • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • Doświadczenie z systemem HACCP
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 18:00, przyszłościowo możliwe dyżury w weekendy.
    • Szkolenia niezbędne do pracy na danym stanowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania czynności służbowych
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • Bezpłatne posiłki pracownicze
    Wszystkie ofertySzczecinHoReCaGastronomiaZastępca Szefa Kuchni/Produkcji