• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BBusiness Development Manager (rozwiązania AI)
    Business Development Manager (rozwiązania AI)
    Nowa
    Sprzedaż
    KODA

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    angielski

    sprzedaż

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    analiza

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Szukasz miejsca, gdzie Twoja energia i pomysły mają znaczenie?
    Chcesz dołączyć do prawdziwie partnerskiego miejsca pracy, w którym możesz mieć wpływ na rozwój biznesu?
    Jeśli podzielasz naszą pasję do innowacji i chcesz zagłębić się w to, jak inteligentna automatyzacja zmienia firmy na lepsze, to szukamy właśnie Ciebie!

    Kogo szukamy?

    W KODA nie szukamy "kolejnego handlowca". Szukamy partnera.
    Cenimy autonomię i kreatywność dlatego u nas znajdziesz przestrzeń do budowania trwałych relacji z klientami oraz realny wpływ na kształtowanie rynku.
    To Ty będziesz decydować o kierunku swoich działań i strategii współpracy z klientami.

    Jesteśmy kameralnym zespołem z wielkimi ambicjami.
    Wierzymy, że autentyczne zaangażowanie przynosi najlepsze rezultaty, dlatego poszukujemy profesjonalisty, z pozytywną energią, który w każdym kliencie widzi nową szansę. U nas nie ma sztywnych procedur - jest za to przestrzeń na Twoje pomysły i indywidualne podejście do klienta.

    Kim jesteśmy?

    Tworzymy rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, które automatyzują procesy biznesowe, oszczędzając czas, zwiększając efektywność i redukując koszty. Pracujemy zarówno z liderami w swoich branżach (Biedronka, Żabka, TVN) jak i rosnącymi firmami. Niezależnie od wyzwania, nie boimy się mu sprostać. Wierzymy w autentyczność i szczerość – zarówno wobec siebie, jak i klientów.

    Dlaczego potrzebujemy Ciebie?

    Inteligentna automatyzacja to przyszłość biznesu, ale wiele firm wciąż nie wie o jej potencjale. Jeśli masz w sobie zapał, kreatywne podejście i odwagę do wprowadzania zmian, KODA to miejsce dla Ciebie.

    Twoja rola:

    • Aktywne identyfikowanie potencjalnych klientów - prospecting, analizy rynku, segmentacja,

    • Budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów i inicjowanie rozmów sprzedażowych (social media, mailing, networking),

    • Pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami - będziesz osobą, która otwiera drzwi i prezentuje wartość naszych rozwiązań,

    • Reprezentacja KODA na konferencjach, targach i innych eventach branżowych,

    • Regularne monitorowanie wyników sprzedażowych, aby poprawiać efektywność i dostosowywać strategie pozyskiwania leadów do aktualnych trendów i potrzeb rynku,

    • Stała współpraca z Marketingiem w zakresie Account Based Marketingu, działem Obsługi i Produktowym nad tworzeniem spójnych i wartościowych propozycji dla klientów, które idealnie odpowiadają ich potrzebom.

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • Masz już kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu proaktywnych działań sprzedażowych - znasz narzędzia, potrafisz budować strategię, skutecznie planować i sukcesywnie realizować działania,

    • Płynnie komunikujesz się po polsku i angielsku,

    • Z pasją nawiązujesz nowe kontakty i widzisz sprzedaż jako okazję do budowania relacji,

    • Działasz proaktywnie, myślisz kreatywnie i angażujesz się w to, co robisz,

    • Potrafisz aktywnie słuchać i zadawać trafne pytania kierujące na znalezienie rozwiązania,

    • Czujesz się komfortowo w środowisku IT i jesteś gotow_ nauczyć się wszystkiego, co potrzebne, by stać się ekspertem w branży AI.

    Co oferujemy:

    • Mocno decyzyjne stanowisko w bezpośredniej współpracy z CEO,

    • Wsparcie w rozwoju lub budowaniu Twojej marki osobistej - chcesz poprowadzić webinar, wystąpić na konferencji, czy też wypowiedzieć się w prasie - załatwimy,

    • Otwartość na Twoje pomysły, propozycje, testy, innowacje, usprawnienia,

    • Współpracę z topowymi markami w swoich branżach,

    • Pracę w zmotywowanym i zaangażowanym w projekt całym sercem zespole, w dobrze prosperującej firmie, gdzie atmosfera i relacje oparte są na wzajemnym szacunku,

    • Hybrydową formę współpracy, sprzęt firmowy i wszelkie potrzebne do pracy narzędzia.

    W KODA wierzymy w tworzenie rzeczy, które mają prawdziwą wartość.

    Jeśli chcesz działać w najszybciej rozwijającej się obecnie branży, uczyć się, rozwijać i realnie wpływać na przyszłość komunikacji biznesowej - czekamy na Ciebie!

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BBusiness Development Manager (rozwiązania AI)