• Wszystkie ofertyWarszawaConsultingConsultant/ Senior Consultant - ESG Climate & Nature (Strategy, Risk and Reporting)
    Consultant/ Senior Consultant - ESG Climate & Nature (Strategy, Risk and Reporting)
    Consulting
    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Microsoft Office

    raportowanie

    Microsoft Power Point

    Microsoft Excel

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Company description

    Zespół ESG, Climate and Nature specjalizuje się w doradztwie strategicznym m.in. w zakresie energetyki, w tym przemysłu i sektora energii, tj. zarówno po stronie dostawców jak i odbiorców energii. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów przedsiębiorstw o wysokim zużyciu energii i ciepła. Zespół realizuje projekty z zakresu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji.

    Job title

    Job title description

    • współprowadzenie projektów doradczych w obszarze ESG dla klientów z różnych sektorów
    • analiza i ocena ryzyka ESG, analizy benchmarkowe oraz opracowywanie strategii zrównoważonego rozwoju
    • przygotowywanie raportów i prezentacji dla klientów
    • monitorowanie i interpretacja nowych regulacji związanych z ESG
    • współpraca z zespołami międzynarodowymi oraz udział w rozwijaniu oferty usług
    • szkolenie i mentoring młodszych członków zespołu

    Requirements

    • minimum 2-letnie doświadczenie projektowe w obszarze ESG, zrównoważonego rozwoju, analizy ryzyka lub pokrewnym
    • wykształcenie wyższe z obszarów takich jak: ekonomia, finanse, zarządzanie, zrównoważone finanse, kierunki techniczne i inżynierskie
    • znajomość regulacji i praktyk związanych ze zrównoważonym rozwojem i ESG, w szczególności dyrektywy CSRD
    • biegła znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
    • umiejętność analizy dokumentów regulacyjnych, krajowych i UE
    • biegłość w samodzielnej analizie i syntezie danych oraz prezentowania wniosków
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
    • umiejętność pracy w zespole oraz prowadzenia procesów w projektach
    • proaktywność, samodzielność i umiejętność krytycznego myślenia
    • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych

    We offer

    • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w pozyskaniu projektów realizowanych dla największych polskich i zagranicznych podmiotów
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy​
    • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w ramach modelu hybrydowego​
    • okazję współpracy z doświadczonymi doradcami i zdobycia kompetencji przydatnych w przyszłej pracy doradczej
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Wszystkie ofertyWarszawaConsultingConsultant/ Senior Consultant - ESG Climate & Nature (Strategy, Risk and Reporting)