• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaRecepcjonistka / Recepcjonista
    Recepcjonistka / Recepcjonista
    Praca biurowa
    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Proaktywność

    samodzielność

    język angielski

    Mile widziane

    języki obce

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    W naszym świeżo zmodernizowanym biurze w Warszawie zespół Recepcji opiekuje się gośćmi i przestrzeniami wspólnymi, bezpośrednio współpracując z działem Administracji, IT, Szkoleń, Eventów, Clients & Markets oraz biurem Zarządu. Aktualnie poszukujemy dynamicznej, proaktywnej i pozytywnej osoby do wsparcia zespołu w codziennych obowiązkach.

    Stanowisko

    • dbanie o profesjonalny wizerunek Firmy
    • obsługa spotkań zewnętrznych i wewnętrznych
    • opieka nad salami konferencyjnymi (obsługa systemu rezerwacyjnego, znajomość sprzętów AV, uzupełnianie materiałów, dbanie o porządek)
    • opieka nad przestrzeniami reprezentacyjnymi, w tym coffee point’em i strefą co-workingową
    • obsługa telefoniczna infolinii Firmy
    • obsługa skrzynki e-mail Firmy
    • wydawanie oraz monitorowanie stanu artykułów biurowych
    • współpraca m.in. z biurem Zarządu, działem Administracji, IT, Szkoleń, Eventów, Clients & Markets.
    • inne zadania bieżące

    Wymagania

    • dyspozycyjność do pracy stacjonarnej 40h w tygodniu w przedziale 08:00 – 18:00 (8h dziennie)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • wysoka kultura osobista, otwartość, pozytywne nastawienie
    • samodzielność, proaktywność
    • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • umiejętność pracy w dynamicznych warunkach, w tym podejmowania szybkich decyzji
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach
    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaRecepcjonistka / Recepcjonista