• Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaSpecjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Eksportowej
    Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Eksportowej
    Nowa
    Praca biurowa
    FoodCare Sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    fmcg

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    POSZUKUJEMY na stanowisko SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ osoby, która dobrze się czuje pracując z ludźmi i chce związać swoją przyszłość zawodową z handlem międzynarodowym.

    O FIRMIE

    FoodCare jest firmą rodzinną, założoną w 1984 roku.

    Dzięki ciągłemu rozwojowi jest obecnie jednym z liderów w branży FMCG w Polsce i zatrudnia ponad 800 osób.Produkty FoodCare są eksportowane do ponad 50 krajów.

    Firma specjalizuje się w produkcji napojów niegazowanych, funkcjonalnych, energetycznych, wody, ciast, deserów, dodatków funkcjonalnych, dodatków do pieczenia oraz musli. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Black, 4move, Frugo, Frugo Energy, Ngine, Ostromecko, Gellwe oraz Fitella.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Bieżące wsparcie administracyjne i handlowe działu sprzedaży eksportowej i wewnętrzna koordynacja procesu.
    • Przygotowywanie/ kompletowanie dokumentacji przedsprzedażowej (rejestracje) i obsługa techniczna w trakcie współpracy z klientami.
    • Przetwarzanie zamówień i wdrażanie indywidualnych wymagań klientów.
    • Współpraca operacyjna z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, obsługa klienta, DRP, marketing, działy graficzny i księgowy)
    • Działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów - wspólnie z zespołem
    • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami aktywnymi i nowymi
    • Utrzymywanie relacji z klientami

    WYMAGANIA:

    • Język angielski na poziomie dobrym to warunek konieczny, kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania problemów i znajdowania rozwiązań,
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • Rzetelność, dokładność, dobra organizacja czasu pracy

    DODATKOWE ATUTY:

    • Doświadczenie w sektorze FMCG oraz znajomość specyfiki rynku
    • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta/handlu

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o dobrej renomie
    • pracę z silnymi, rozpoznawalnymi markami
    • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w obszarze SPRZEDAŻY.
    • pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
    • dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
    • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze
    • dostęp do prywatnego systemu ubezpieczenia zdrowotnego
    • dostęp do programu kart sportowych
    • dostęp do szkoleń dających szanse rozwoju własnych kompetencji
    Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaSpecjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Eksportowej