• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneDyrektor DKJ
    Dyrektor DKJ
    Inżynieria
    Kuchnia Vikinga

    3 042 - 5 070 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 042 - 5 070 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    branża gastronomiczna

    gastronomia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza firma, będąca liderem diet branży cateringów dietetycznych, poszukuje doświadczonego Dyrektora Kontroli Jakości, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad jakością naszych produktów, wdrażanie i monitorowanie standardów jakości oraz zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami prawnymi i normami branżowymi.

    Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

    Główne obowiązki:

    • Opracowanie i wdrożenie strategii kontroli jakości zgodnej z misją i celami firmy.
    • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kontrolę jakości w całym cyklu produkcyjnym.
    • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z obowiązującymi standardami jakości (HACCP, BRC, ISO) oraz wymogami prawnymi.
    • Współpraca z innymi działami w zakresie wprowadzania usprawnień jakościowych i rozwiązywania problemów produkcyjnych.
    • Przeprowadzanie regularnych audytów jakościowych, analiza wyników i wdrażanie działań korygujących.
    • Tworzenie raportów jakościowych oraz rekomendowanie działań poprawiających jakość produktów.
    • Współpraca z dostawcami w zakresie kontroli jakości surowców.
    • Szkolenie i rozwój zespołu kontroli jakości, dbanie o jego efektywność i zaangażowanie.

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze kontroli jakości, najlepiej w branży spożywczej.
    • Znajomość standardów jakości, norm i wymogów prawnych w branży spożywczej (HACCP, BRC, ISO).
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz przeprowadzaniu audytów jakościowych.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Wysoka odpowiedzialność, skrupulatność i dbałość o szczegóły.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią żywności lub pokrewne.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
    • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
    • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

    3 042 - 5 070 USD

    B2B