• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingB2B Marketing Manager
    B2B Marketing Manager
    Marketing
    Leaders Island

    2 535 - 4 056 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 104 - 3 346 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    B2B marketing

    marketing

    e-mail marketing

    język angielski

    lead generation

    content marketing

    Strategia Marketingowa

    Mile widziane

    SEO

    Google Analytics

    marketing automation

    performance marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

    Fuel your leadership journey

    W Leaders Island wierzymy, że liderzy i menedżerowie są w stanie zmieniać świat w tym świat biznesu na lepsze. Dlatego tworzymy dla nich przestrzeń, w której mogą się rozwijać. Na co dzień wzmacniamy kompetencje odwiedzających nas liderów, które zwiększają skuteczność pracowników, zespołów i całych organizacji.

    Kogo szukamy?

    Fuel your marketing journey

    Szukamy osoby, która z czując naszą misję i sens działania, uporządkuje i poprowadzi nasze aktywności marketingowe w zgodzie ze swoimi talentami.

    Zależy nam na osobie doświadczonej w obszarze lead/demand generation, która pomoże naszej wyspie w propagowaniu niestandardowego podejścia do rozwoju u zmieniania świata na lepsze.

    Jeśli potrafisz zamienić kreatywne idee w efekty, to serdecznie zapraszamy Cię do naszej przestrzeni.

    Czym będziesz się zajmować?

    • przygotowywaniem i realizacją strategii marketingowych nakierowanych na pozyskiwanie leadów (MQL i SQL),
    • planowaniem i realizacją działań marketingowych dostosowanych do naszych celów biznesowych i przyjętego budżetu,
    • zarządzaniem/rozbudową działu marketingu,
    • budowaniem lejków marketingowych wraz z ich analityką,
    • całościowym prowadzeniem kampanii marketingowych w sieci (linkedin, google i inne w zależności od przyjętej strategii),