• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażPrzedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
    Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
    Nowa
    Sprzedaż
    Leroy Merlin Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    B2B

    negocjacje

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Oferujemy Ci:

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość jego wzrostu (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);
    • premię miesięczną, która maksymalnie może wynieść 100% Twojego 1-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od poziomu realizacji indywidualnego planu sprzedaży;
    • premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować;
    • Udział w Wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;
    • umowę o pracę na 7 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

    Poza tym otrzymujesz:

    • samochód służbowy z logo LM (również do celów prywatnych), laptop oraz smartfon;
    • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;
    • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;
    • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;
    • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;
    • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingową Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;
    • platformę benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;
    • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;
    • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;
    • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;
    • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

    Na czym będzie polegać Twoja praca?

    • na aktywnym pozyskiwaniu klientów B2B oraz klienta indywidualnego na wyznaczonym obszarze geograficznym;
    • profesjonalna ej kompleksowej obsłudze klientów kluczowych z branży DIY;
    • budowaniu długotrwałych relacji biznesowych oraz dbaniu o pozytywne doświadczenia klientów;
    • prowadzeniu negocjacji handlowych;
    • bieżącej współpracy z działami handlowymi Leroy Merlin;
    • monitorowaniu działań konkurencji oraz analizie rynku;
    • realizacji indywidualnych celów sprzedażowych.

    Co cenimy w naszych Pracownikach na tym stanowisku?

    • jesteś urodzonym handlowcem i czerpiesz satysfakcję z kontaktu z innymi;
    • posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów (branża remontowo-budowlana i wykończeniowa);
    • swoją pozycję budujesz na relacjach i masz dar przekonywania;
    • lubisz wychodzić poza schematy i szukać nowych rozwiązań;
    • negocjacje biznesowe napędzają Cię do działania, nigdy się nie poddajesz;
    • cechuje Cię otwartość oraz ukierunkowanie na klienta, uważnie słuchasz jego potrzeb i oczekiwań;
    • lubisz pracę z liczbami - potrafisz raportować, analizować dane i wyciągać trafne wnioski;
    • cenisz sobie samodzielność w planowaniu swojego czasu pracy i wiesz, jak dobrze się w niej organizować;
    • lubisz być na bieżąco - monitorujesz rynek i konkurencję;
    • doskonale odnajdujesz się w pracy w terenie, lubisz jazdę samochodem (prawo jazdy kat. B to warunek konieczny).
    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażPrzedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa