• Wszystkie ofertyBiskupice PodgórneInneTłumacz języka koreańskiego – projekt IT
    Tłumacz języka koreańskiego – projekt IT
    Inne
    LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

    Biskupice Podgórne
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Korean

    tłumaczenia

    MS Office

    Excel

    Power Point

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Nawiążemy współpracę z Tłumaczami j. koreańskiego 4 miesięcy w terminie październik 2024 – styczeń 2025 celem wsparcia projektu wdrożeniowego w obszarze IT.

    Główne obowiązki:

    • Tłumaczenia ustne na hali produkcyjnej;
    • Tłumaczenia ustne na obszarach administracji i IT;
    • Tłumaczenia ustne zwykłe;
    • Tłumaczenia pisemne;
    • Sporządzanie krótkich raportów podsumowujących tydzień pracy.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka koreańskiego pozwalająca na prowadzenie tłumaczeń ustnych i pisemnych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku Tłumacza;
    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w jednej z największych firm w Europie;
    • Możliwość posługiwania się językiem koreańskim w praktyce;
    • Dofinansowanie do posiłków – kuchnia tradycyjna i koreańska.
    Wszystkie ofertyBiskupice PodgórneInneTłumacz języka koreańskiego – projekt IT