• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedaż B2BMłodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
    Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
    Nowa
    Sprzedaż
    Librus

    Katowice
    1 140 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    cold calling

    negocjacje

    sales

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Librus

    #inspirujeMY

    Forma i miejsce pracy: stacjonarnie - biuro w Katowicach

    Dlaczego to ważne stanowisko?

    Twoja praca realnie wpływa na rozwój edukacji w Polsce. To dzięki Tobie nauczyciele i dyrektorzy w polskich szkołach mogą pracować efektywniej, a rodzice być na bieżąco z tym co dzieje się w szkole.

    Co będziesz u nas robić?

    • finalizować sprzedaż systemów informatycznych dla szkół po prezentacjach handlowców
    • wykonywać tzw. zimne telefony i powiększać naszą bazę klientów
    • negocjować warunki współpracy
    • budować relacje z obecnymi klientami firmy

    Nasze produkty:

    • aplikacje dla szkół
    • aplikacja do organizacji zajęć pozalekcyjnych

    Standardowy dzień pracy:

    • pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 - później mamy czas dla siebie :)
    • dzień zaczynamy od odprawy
    • telefony zajmują 85% naszego czasu pracy
    • pozostałe zadania to m.in. wysyłka ofert, przygotowywanie zamówień raportowanie
    • przerwy są wtedy, kiedy ich potrzebujemy!
    • naszymi klientami są dyrektorzy polskich szkół i organizatorzy zajęć pozalekcyjnych
    • zespół sprzedaży jest kameralny i liczy 7 cudownych ludków 🙂
    • współpracujemy na co dzień z handlowcami, których mamy w całej Polsce

    Jak to działa?

    • typ umowy: umowa o pracę
    • rozpoczęcie pracy: najchętniej od zaraz, ale jeśli masz miesięczny okres wypowiedzenia - poczekamy :)
    • wynagrodzenie - 4500 zł brutto + premia

    Benefity:

    • duży bezpłatny parking/węzeł komunikacji publicznej blisko firmy
    • możliwe 4 dni pracy zdalnej w miesiącu
    • w piątek - krótszy dzień pracy
    • dwa dni w ciągu roku przeznaczone na wolontariat pracowniczy
    • karta Multisport Plus
    • siatkówka w każdą środę w pobliskim liceum
    • zajęcia z języka angielskiego online raz w tygodniu
    • dostęp do platformy e-learningowej

    • posiadasz umiejętności sprzedażowe i jesteś dobrym negocjatorem - Twoje główne zadanie to sprzedaż
    • łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś komunikatywny/a
    • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę - stanowisko po wdrożeniu jest bardzo samodzielne
    • angażujesz się w wykonywane obowiązki
    • masz doświadczenie sprzedażowe - nawet niewielkie 🙂

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij nam swoje CV, korzystając z formularza aplikacyjnego.
    2. Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną
    3. Po rozmowie z rekruterem kolejnym etapem jest drugie spotkanie, na którym poznasz bezpośredniego przełożonego.
    4. Na spotkaniu zmierzysz się z zadaniem sprzedażowym.
    5. I na koniec decyzja – Twoja i nasza.

    PRO TIP od HR Librus - na spotkanie z nami nie musisz ubierać się bardzo elegancko - raczej luźno podchodzimy do tematu :)

    Wyślij swoje CV i dołącz do naszego #inspirującego zespołu!

    Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń – hr@librus.pl lub 609-605-692.

    Możesz też dowiedzieć się o nas więcej, zaglądając na naszą stronę kariery: www.librus.pl/kariera

    Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedaż B2BMłodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
    1 140 USD